Obrázek na pozadí

O mé pracovní historii 

Peníze jsou nedílnou součástí našeho života, přesto často věnujeme málo úsilí tomu, abychom o ně pečovali správně a s určitým nadhledem.

Když jsem v roce 2011 začínal s poradenskou praxí, neměl náš obor nejlepší pověst. Uvědomil jsem si, že je možné toto povědomí změnit. Bylo mi jasné, že je třeba orientovat se na kvalitní službu zákazníkovi, nikoliv na pouhý prodej produktů. Začal jsem tedy praktikovat komplexní servis, který přesahuje i do dalších oborů.

Abych tuto myšlenku mohl lépe realizovat, založili jsme s mými parťáky poradenskou společnost Bonites group, která nyní na trhu působí již 10 let a poskytuje zázemí více než 70 poradcům na 16 pobočkách po celé ČR. www.bonites.cz

Při pohledu zpět mám radost, protože vidím, že naše služby dávají lidem smysl. Klienti se na nás obracejí s důvěrou opakovaně a vzájemná spolupráce má ve většině případů dlouhodobý charakter.

Můj další cíl je jasný. Pomáhat s financemi lidem, kteří o to skutečně stojí, a získat pro náš obor stejnou prestiž, jaké se těší v západních zemích.